• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg

Stowarzyszenie Obywatelskie „Dom Polski" powstało w styczniu 1996 roku, jako inicjatywa obywatelska z potrzeby patriotycznej troski o los Ojczyzny, jej obywateli, lokalnych wspólnot i rodzin, w latach trudnej dla Polski transformacji ustrojowej, gospodarczej i  połecznej, w latach przewartościowań ideowych, w latach nadziei i niepewności, ale też w latach, w których kształtowała się demokratyczna wizja Polski i koncepcja uczestnictwa w nowej Europejskiej Rodzinie.

Ksiązka o Wiesławie


Dziś w siedzibie Naszego Stowarzyszenia odbyło się spotkanie dotyczące zakończeniu prac nad książką poświęconą Wiesławowi Klimczakowi. Tadeusz Gajewski Wiceprzewodniczący SODP przesyła do wszystkich zainteresowanych informację, którą publikujemy poniżej.

 "Witam Was serdecznie,
Pragnę Was poinformować, iż książka o Wiesławie została wydrukowana.
Dzisiaj tj. 12.11.2020 r. mieliśmy możliwość zobaczyć efekt pracy osób, które pracowały nad treścią książki i pracę Włodka Ulickiego przy jej wydaniu.
W imieniu Komisji Historycznej i Stowarzyszenia Dom Polski pragnę wszystkim, którzy przyczynili się do jej wydania serdecznie podziękować.
Mam nadzieję, że sytuacja epidemiologiczna w niedługim czasie na tyle się zmieni, że będziemy mogli spotkać się i podziękować wszystkim osobiście za wkład pracy przy wydaniu książki.
Niestety na promocję, o jakiej myśleliśmy nie ma aktualnie szans na realizację, dlatego po dyskusji podjęliśmy następujące ustalenia:

1. Osoby, które dokonały wpłaty na książkę będą mogły ją odebrać w aktualnej siedzibie Komisji Historycznej i Stowarzyszenia Dom Polski przy Al. Niepodległości 161.
Będzie to możliwe w każdy wtorek i czwartek w godz. 12.00 - 14.00 lub w innych dniach, ustalonych z członkami zarządu
2. Osoby, które mają trudności w odbiorze książki prosimy o poinformowanie członków zarządu telefonicznie lub e-mailowo, ustalimy sposób dostarczenia książki.
3. Zachęcamy Koleżanki i Kolegów do nabycia tej książki i włączenia się do jej dystrybucji. Prosimy o kontakt z zespołem redakcyjnym lub Zarządem telefonicznie, mailowo lub osobiście w naszej siedzibie przy al. Niepodległości 161 w każdy wtorek i czwartek w godz. 12.00 - 14.00

Już dziś w imieniu Zarządu Domu Polskiego zapraszam wszystkich na spotkanie z okazji imienin Wiesława w dniu 9. grudnia o godzinie 12.oo przy Jego grobie.

Tadeusz Gajewski

Newsletter

Bądź na bieżąco. Otrzymuj najnowsze informacje dotyczące aktywności stowarzyszenia na swoją skrzynkę email

Stowarzyszenie Obywatelskie Dom Polski
ALEJA NIEPODLEGŁOŚCI 161 lok. 2.
00-867 Warszawa
Tel.: + 48(22)....
e-mail: biuro@dompolski.org.pl
Komórka: + 48 602 744 611 [Sekretarz Zarządu]
Nr. Konta: XVI PKO BP SA Warszawa 75102011690000810200820175

projekt i wykonanie: synermedia.pl